Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Blog chmura tagów

Elastyczne węże stalowe do wody

Węże do wody, inaczej wężyki przyłączeniowe, występują w kilku rodzajach. Są to elastyczne węże ze stali nierdzewnej, węże wykonane z tworzyw sztucznych w oplocie ze stali lub - najstarszy typ - w oplocie aluminiowym. W naszym sklepie stawiamy na węże do wody w całości wykonane ze stali nierdzewnej, ponieważ gwarantują one wyższy stopień bezpieczeństwa, a także można określić je jako “zdrowsze”. W wężach z tworzyw sztucznych (gumowych) mogą gromadzić się bakterie (zwłaszcza, gdy instalacja jest przez jakiś czas nieużywana). Problem ten nie występuje w wężach do wody w całości wykonanych ze stali nierdzewnej.

Wąż stalowy do wody jest elastyczny, w pełni odporny na korozję, bardzo wytrzymały i spełnia najwyższe europejskie normy eksploatacyjne oraz higieniczne. Taki produkt kosztuje nieco więcej niż węże do wody wykonane z tworzyw sztucznych, ale gwarantuje znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa. W naszym sklepie oferujemy węże ze stali nierdzewnej do różnego typu przyłączy: baterii stojących, instalacji sanitarnych, centralnego ogrzewania, do stosowania w układach klimatyzacji. Węże do wody dostępne są w różnych średnicach, począwszy od ½ cala do 1 cala. Bez problemu można znaleźć produkt odpowiedni do każdej instalacji wodnej.

Szykujesz się do wymiany lub stworzenia nowej instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym czy lokalu użytkowym? W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz węże do wody rozciągliwe, które mogą być wykorzystywane nawet w skrajnie niskich lub wysokich temperaturach. Dużą popularnością w naszym asortymencie cieszy się solidny przewód do wody marki AS-GAZ, która dba o jakość produkowanych artykułów oraz może poszczycić się spełnieniem najwyższych europejskich norm pod względem eksploatacji i higieny.

Wąż elastyczny do wody, jaki wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz modele stalowe karbowane przeznaczone do montażu w bateriach. Wykorzystana w procesie produkcji artykułów hydraulicznych stal nierdzewna rozwiązuje problem namnażania się bakterii i grzybów w instalacjach. Zyskujemy produkty o zwiększonej trwałości, z których bezpiecznie można korzystać nawet po ich kilkudniowym nieużytkowaniu. Wąż rozciągliwy swoją elastyczność zawdzięcza karbowanej konstrukcji, która jest łatwa w montażu.

Sprawna instalacja hydrauliczna

Decydując się na rozciągliwe przewody z naszego asortymentu, możesz wybierać spośród kilku wariantów długości oraz rozmiarów gwintów. Dzięki temu bez większego problemu dopasujesz produkty do rodzaju wykonywanych instalacji i będziesz mógł się cieszyć swobodnym przepływem. Elastyczne artykuły marki AS-GAZ są chętnie wybierane przez instalatorów sanitarnych czy układów klimatyzacyjnych.

Sprawdź nasze trwałe i bezpieczne przewody ze stali nierdzewnej, które świetnie sprawdzą się przy wykonywaniu instalacji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl