O firmie

Drogi Kliencie,

budujesz dom, remontujesz mieszkanie a może jesteś instalatorem który szuka niezawodnych rozwiązań? W naszym sklepie termnova.pl znajdziesz bezpieczne i trwałe rozciągliwe węże do wody i gazu. Zestawy montażowe do kotłów centralnego ogrzewania, izolowane przyłącze do systemów solarnych wykonane z najlepszej stali nierdzewnej AISI 316 L. Bezkompromisowa kwasoodporna stal austeniczna spełniająca najwyższe europejskie normy higieniczne pomoże zbudować Twoją własną instalacje wodny pitnej czy c.o. w szybki i bezpieczny sposób.

Pracując przez lata w branży instalacyjnej spotykaliśmy klientów zdziwionych jak łatwo może dojść do zalania mieszkania przez stosowanie zwykłych wężyków z tworzyw w oplocie. Rozwiązanie takich problemów znaleźliśmy na branżowych targach gdzie spotkaliśmy właściciela firmy As-Gaz, importera stalowych wężyków ze stali kwasoodpornej oraz producenta kształtek mosiężnych. Dodam od siebie, że oferowane węże wytrzymują ciśnienie do 150 atm!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy również specjalny produkt: usługę montażu gazowego piecyka łazienkowego na terenie Krakowa. Jest on rezultatem naszych doświadczeń, kiedy to zauważyliśmy jak trudno jest znaleźć dobrego fachowca; szczególnie w przypadku montażu gazowego pieca łazienkowego z dużym doświadczeniem oraz koniecznie z niezbędnymi uprawnieniami gazowymi.

Kupując w naszej firmie - gazowy piec łazienkowy z montażem - nie musisz martwić się gdzie znaleźć instalatora z uprawnieniami. W momencie kupna piecyka ustalamy datę montażu – najczęściej na drugi, trzeci dzień roboczy.

 

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych produktów i usług

Właściciel

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl