Artykuły hydrauliczne i instalacyjne dla instalatorów i klientów indywidualnych

Oferta naszego sklepu skierowana jest zarówno do profesjonalnych instalatorów instalacji wodnych oraz gazowych, jak i klientów, którzy chcą wymienić elementy instalacji we własnym domu czy mieszkaniu. Wśród produktów znajdują się przewody instalacyjne (węże rozciągliwe, elastyczne, wykonane ze stali nierdzewnej), uszczelki, zestawy montażowe do kotłów oraz przyłącza

Jako sklep dla instalatorów oferujemy wysokiej jakości produkty do instalacji domowych i przemysłowych. Wykonujemy również produkty na zamówienie według specyfikacji klienta. Korzystamy z materiałów powszechnie uznawanych za niezawodne, najbardziej wytrzymałe oraz bezpieczne i tym samym oferujemy najlepsze narzędzia do pracy. Nasz sklep dla instalatorów mieści się w Krakowie, ale zamówienia możesz składać także online.

Oczywiście z oferty mogą korzystać również osoby indywidualne, budujące lub remontujące dom czy mieszkanie. Produkty można kupować już od 1 sztuki. W odróżnieniu od popularnych marketów proponujemy węże, uszczelki, przyłącza wyselekcjonowane pod kątem wysokiej jakości. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz naprawdę dobry i trwały produkt i nie musisz porównywać kilkunastu czy kilkudziesięciu różnych pozycji w sklepie, by znaleźć najlepszą.

Niezależnie od tego czy budujesz dom lub remontujesz mieszkanie – w każdym ze wspomnianych przypadków musisz zadbać o sprawność osprzętów i prawidłowe wykonanie wszelkich mechanizmów. Warto postawić na sprawdzone rozwiązania od znanych i cenionych producentów, np. AS-GAZ, którzy oferują artykuły hydrauliczne w atrakcyjnych cenach. Sklep instalacyjny jest wyposażony w szeroki asortyment przedmiotów w postaci: węży do wody i gazu, uszczelek, zestawów montażowych do kotłów, jak również izolowanych przyłączy systemów solarnych. Co jeszcze możesz u nas znaleźć?

Internetowy sklep hydrauliczny

Wadliwe lub przestarzałe instalacje mogą nas niemile zaskoczyć, np. zalanym domem. Jak w doraźny sposób można sobie poradzić z takimi wypadkami? Przede wszystkim warto zadbać o dobrej jakości artykuły, które można znaleźć w Internecie i zostaną w odpowiedni sposób ze sobą podłączone. Sklep hydrauliczny online oferuje możliwość kupna części zarówno w pojedynczych egzemplarzach, jak również w postaci wielu sztuk, dzięki czemu nawet po zakończonej pracy będziemy mieli zapasowe akcesoria.

Zadbaj o sprawną instalację!

Zamówienia dotyczące dostępnych w ofercie artykułów możesz składać zarówno w placówce stacjonarnej, jak i w formie internetowej - online. Nie musisz wychodzić z domu, aby dostać akcesoria, które będą potrzebne w remoncie kuchni lub łazienki. U nas znajdziesz trwałe, bezpieczne i przede wszystkim niezawodne rozwiązania spełniające aktualne normy higieniczne.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w ofercie online z elastycznymi wężami do wody i gazu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl