Uszczelki - tworzywo

Uszczelki które dostępne są w sprzedaży w naszym sklepie wykonane są z płyty uszczelkarskiej Gambit AF-OIL. Są to uszczelki precyzyjnie wykrojone z płyty grubości 2 mm z odpornością temperaturową do 300 stopni Celsjusza przy czym chwilowa temperatura pracy może dochodzić nawet do 350 stopni.

Te produkty są olejoodporne. Przystosowane do użycia w układach klimatyzacji oraz kontaktu z glikolem. Są one odpowiednie do uszczelniania instalacji gazowych, wodnych w tym wody pitnej.

Wykonane z gambitu mają żywotność nawet trzy razy dłużą niż te wykonane z gumy. Zakładając, że guma utrzymuje swoje właściwości fizykalne w granicach 5 lat w przypadku naszych produkowanych z gambitu AF OIL - żywotność to nawet 15 lat.

W tym miejscu warto zwrócić uwagę, że przy jakimkolwiek samodzielnym montażu hydraulicznym czy wężyka stalowego czy pieca gazowego dobry instalator dba o właściwy dobór kształtek o płaskiej i szerokiej powierzchni czołowej. Dzięki temu uszczelka leży prawidłowo – rozciągnięta płasko. Przy wąskich czołach gwint bardzo często ‘ścina’ materiał, powodując nieszczelność.

Dlatego też warto kupować sprawdzone rozwiązania u sprawdzonych źródeł.

Uszczelki Gambit AFOil

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl