Węże do gazu
Węże do gazu

W naszym sklepie kupisz elastyczne przewody transportujące gaz ziemny lub propan butan, które przydadzą się w kuchenkach czy butlach. Nasze węże do gazu ziemnego CONAGAS wykonane ze stali AISI 316L można swobodnie rozciągać oraz zginać bez ryzyka, że utracą swoją wytrzymałość i ulegną pęknięciom. Mają harmonijkową budowę, przez co niwelują powstające napięcia i nie przenoszą ich na urządzenia, co zmniejsza ryzyko awarii.

Wybierając przewody gazowe do kuchenki, butli lub innego sprzętu koniecznie należy zwrócić uwagę na to, do jakiego rodzaju związków lotnych są przeznaczone. Nie można stosować wymiennie węży o konkretnym zastosowaniu, np. węża do gazu ziemnego do transportu mieszanki propanu butanu. O tym, że nasze produkty są bezpieczne świadczy certyfikat potwierdzający, że spełniają normy takie jak EN 14800:2007.


Jakie węże dostępne są w naszej ofercie?

W naszym sklepie dostępne są przewody do kuchenek. Oprócz tego oferujemy węże do takich urządzeń jak:

- kotły C.O.,
- piece,
- bojlery,
- butle,
- podgrzewacze wody.

W przypadku urządzeń zabudowanych trwale warto wybierać nasze rozciągliwe węże do transportu ziemnych związków lotnych, które wykonane są ze stali AISI 316L i tłumią drgania. Zmniejsza to koszty wykonania instalacji. Przewody do kuchenek występują z gwintem w standardowym rozmiarze; jeśli szukasz węża do innego typu instalacji, w tym butli, to na karcie produktu wybierz odpowiednią średnicę gwintu (od ½ cala do 1 cala).

Oprócz węży do kuchenek, oferujemy także węże do butli gazowych, które mają bardzo szerokie zastosowanie w domach prywatnych i zakładach przemysłowych. Przewody te amortyzują naprężenia liniowe powstające podczas eksploatacji urządzenia i umożliwiają bezproblemowy transport ziemnych substancji lotnych. Oferujemy węże o różnej długości, działające m.in. w takich zakresach jak 130 mm - 220 mm, 500 mm - 1000 mm czy 750 mm - 1500 mm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl